O NÁS

construction & development

Sprinklerové systémy Shark, a.s., dále i jen jako "SHARK" patří v České republice k nejstarším a nejzkušenějším subjektům na trhu se stabilními sprinklerovými hasicími zařízeními (SHZ). Firma SHARK se během posledních let (dle výstupu z interního auditu za rok 2009 - kapitola "konkurence") zařadila mezi 5 největších dodavatelů SHZ v ČR. Rádi vám kdykoli:

  • poradíme, navrhneme
  • vyprojektujeme
  • vyprefabrikujeme
  • dodáme
    (ve spolupráci s dceřinou montážní firmou) celé SHZ. Samozřejmostí je namíru spočítaná hydraulika, dimenze, zavěšení atp. dle patřičné normy, a to tak, aby se dosáhlo maximální efektivity - jak ochrany majetku a osob, tak vynaložených prostředků.

Díky dlouholetým zkušenostem patříme k vedoucím odborným firmám v této sféře. Firma SHARK zajišťuje dodávku SHZ od A do Z, tj. je schopna zajistit vše od návrhu, projektových prací přes fabrikaci, externí realizaci až po následný každoroční odborný servis. Námi naprojektované řešení SHZ je prefabrikováno v našich vlastních výrobních kapacitách a po dodání naší dceřinnou firmou i nadále garančně servisováno v těchto stupních:

Stále se vyvíjíme a náš SHARK systém s námi. Systém SHZ Vám navrhneme dle prostředí kde má být instalován, nejčastěji je využíván vodní sprinklerový systém, ale realizujeme i systém suchý či pěnový. Rádi s vámi zdarma prokonzultujeme vaše konkrétní potřeby.

Disponujeme certifikáty a oprávněními na projekci, instalaci, montáž a revize systému SHZ a splňujeme podmínky předepsané normami a právními předpisy a to jak evropskými (CEA 4001, ČSN EN 12 845, FM, VdS), tak i americkými standardy NFPA. Naši pracovníci ve výrobě mají úřední zkoušky na sváření potrubí a ocelových konstrukcí. Ke své činnosti využíváme speciálně kolaudovanou zámečnickou halu o rozloze 800m2 cca 15 km od Prahy, kde provádíme: